Novinky

KCPPUMP - Pozvánka na veletrh BAUMA

Mnichov, 8.4. - 14.4.2019 .
32. mezinárodní veletrh stavebních strojů, strojů na výrobu stavebních hmot, těžařských strojů.

Betónpumpa 58 metrov

Spoločnosť LU-MAXX Slovakia s.r.o. pôsobiaca prevážne na východnom Slovensku zakúpila stroj Putzmeister BSF 58.16 H LS na automobilovom podvozku Mercedes-Benz Actros.  

Štrky a drvené kamenivo

Ponúkame Vám široký výber štrkov a drveného kameniva s možnosťou dopravy priamo k Vám bez stresu a jednoducho.

ULTRATOP® SYSTEM - CEMENTOVÉ PODLAHOVÉ SYSTÉMY MAPEI

Podlahy ULTRATOP, sú vďaka svojím výnimočným vlastnostiam, vhodné na využitie v priemyselných i občianskych stavbách. Pri návrhu podláh v akomkoľvek prostredí musí byť hlavný dôraz vždy zameraný na dokonalú funkčnosť systému. Priemyselné a výrobné odvetvia profitujú z dokonalých mechanických vlastností výrobku ULTRATOP. Dekoratívny charakter výrobku a možnosť apliká…

Miroslav Potoč nový generálny riaditeľ Skanska SK a.s.

Spoločnosť Skanska na Slovensku i v Českej republike zmenila organizačnú štruktúru a svoje podnikanie v rámci obchodnej česko-slovenskej jednotky usporiadala do troch základných divízii: Čechy, Morava a Slovensko. Pokračuje tým v stratégii regionalizácie, s cieľom byť efektívnejšia a zrozumiteľnejšia pre zákazníkov.

SBM Euromix® – supermobilní betonárny

Stále častěji je možné při jízdě po dálnici vidět štíhlé bílé věže a typicky nakloněný návěs mobilních betonáren rakouské firmy SBM Mineral Processing.

Nové sídlo spoločnosti PRORECO s.r.o.

Dňa 4. mája 2016 bol vykonaný zápis zmeny adresy spoločnosti PRORECO s.r.o. v Obchodnom registri, čím bol úspešne zavŕšený presun sídla spoločnosti do nových, vlastných priestorov. Nové sídlo firmy sa nachádza v priemyselnej časti Trenčianskych Stankoviec, len pár kilometrov od predchádzajúceho pôsobiska.


Novinky

KCPPUMP - Pozvánka na veletrh BAUMA

Mnichov, 8.4. - 14.4.2019 . 32. mezinárodní veletrh stavebních strojů, strojů na výrobu stavebních hmot, těžařských strojů.

Betónpumpa 58 metrov

Spoločnosť LU-MAXX Slovakia s.r.o. pôsobiaca prevážne na východnom Slovensku zakúpila stroj Putzmeister BSF 58.16 H LS na automobilovom podvozku Mercedes-Benz Actros.   …

Štrky a drvené kamenivo

Ponúkame Vám široký výber štrkov a drveného kameniva s možnosťou dopravy priamo k Vám bez stresu a jednoducho.

Potrebujete pomôcť s Betonserverom?

Vyberte si nižšie kontakt a ozvite sa nám

Mobil  (+421) 915 714 814  E-mail  inveon@inveon.sk