BRIO Hranice spol. s r.o.

BRIO Hranice spol. s r.o.


Výroba a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení.


Ako nás kontaktovať?

Adresa

BRIO Hranice spol. s r.o.
Teplická 232
753 01, Hranice
IČO: 47669365

O nás

Firma Brio Hranice vznikla v roku 1993. Od samého začiatku sa špecializovala na vývoj a výrobu jednoúčelových zariadení. Na základe spolupráce so stavebnými laboratóriami vzniká postupná orientácia na výrobu strojov a zariadení pre skúšobníctvo. Zariadenie firmy Brio je možné vidieť nielen v laboratóriách stavebných hmôt, ale aj v hutníckych laboratóriách, teplárňach, sklárňach a pod.

Od roku 2000 začína firma spolupracovať v oblasti laboratórnej techniky aj s inými silnými výrobcami, av roku 2004 získava obchodné zastúpenie firmy FORM + TEST Seidner & Co. GmbH pre Českú a Slovenskú republiku. Podrobnú ponuku prístrojov Form+Test nájdete na ich stránkach www.formtest.de

Okrem už spomínanej firmy Form+Test spolupracujeme aj s firmami Testing, Memmert (sušiarne), Comec (brúsky), Gabbrielli (pendulum), Proceq (schmidtovo kladivko), Hobart (miešačky na malty), Kern (laboratórne váhy), Brecon (vibračné) technika), Roklan (odtrhomery) a pod.

Dovoľte, aby sme Vám  predstavili základnú laboratórnu techniku ​​Brio Hranice, FORM+TEST a ďalších firiem.

Referencie

Za dobu své existence, více jak 20 let, firma zkonstruovala a vyrobila velký počet strojů a zařízení, které našly uplatnění v laboratořích, zkušebnách a různých provozech.

REFERENCE