BRUTO, spol. s r.o.

BRUTO, spol. s r.o.


Sme slovenský výrobca váh a vážiacich systémov. Vyrábame váhy na mieru a ponúkame širokú paletu váh sériovej produkcie od renomovaných výrobcov.


Ako nás kontaktovať?

Adresa

BRUTO, spol. s r.o.
Nová Trnavská 913
926 01, Sereď
IČO: 31440061

Kontakt

Telefón: +421 31 789 28 30
Fax: +421 31 789 13 71
E-mail: bruto@bruto.sk
Web: www.bruto.sk

O nás

Firma BRUTO, spol. s.r.o. pôsobí na trhu výrobcov váh už od roku 1993. Naša firma sa zaoberá vývojom, výrobou a servisom váh všetkých typov a to najmä : cestných mostových váh plošinových a paletových váh závesných žeriavových váh renováciou mechanických váh na hybridné, alebo plne digitálne návrh a výroba dávkovacích systémov a váh pre miešarne Do roku 2009 sme realizovali viac ako 300 váhových aplikácií v Slovenskej a Českej republike.  Spoločnosť BRUTO má zavedený, udržovaný a využívaný interný systém kvality. Náš tím V našom tíme dvadsiatich kmeňových zamestnancov vám vieme poskytnúť služby v oblasti poradenstva pri výbere vhodného vážiaceho systému, ktorý vám následne vyrobíme na mieru podľa vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je poskytovanie záručného aj pozáručného servisu na všetky naše výrobky. Ďalšie informácie o nás Sme registrovaný výrobca váh v zmysle zákona č.142/2000 Z.z. – rozhodnutím ÚNMS SR č.:R/I-086/2002. Naša firma je členom Cechu a Únie výrobcov váh SR, asociácie európskych výrobcov vážiacej techniky C.E.C.I.P.

Sortiment

Vyrábame a ponúkame váhy :

 • mostové váhy cestné - sú určené pre váženie nákladných vozidiel, kamiónov, poľnohospodárskych strojov.
 • plošinové váhy - majú všestranné využitie pre váženie materiálu, či nákladu akékohokoľvek typu, ktorý je možné umiestniť na plošinu. Plošinové váhy môžu byť vyhotovené ako : 
 • obchodné plošinové váhy - určené pre obchodné váženie (uskutočnuje sa ciachovanie)
 • technologické plošinové váhy – určené pre kontrolné váženie (uskutočňuje sa kalibrácia)
 • paletové váhy - sú určené pre statické váženie bremien, ktoré sú uložené na EURO paletách alebo na paletách iných rozmerov.
 • kolesové váhy - sú určené pre statické váženie hmotnosti jednotlivých kolies vozidla a prepravovaného nákladu postupným prejazdom cez vážiacu plošinu
 • obchodné váhy do predajní - ú použiteľné pri vážení v obchodnom styku. Ak potrebujete váhu do predajne, na pult, všade tam, kde sa na základe zistenej hmotnosti určuje cena,
 • dobytčie váhy - Váhy pre dobytok sú určené pre váženie zvierat.
 • dávkovacie váhy a systémy - sú určené pre váženie sypkých, alebo tekutých materiálov. Paleta ponúkaných výrobkov zahŕňa jednoduché systémy pre dávkovanie jedného komponentu a končí u zložitejších systémov pre dávkovanie až 30 komponentov.
 • žeriavové závesné váhy  - určená pre široké použitie určená pre informatívne váženie do 300 kg, alebo do 500 kg s dielikom 0,1kg. Váha sa uplatní v skladoch, pre váženie balíkov, je vhodné aj pre polovníkov na váženie zveri. K závesnej váhe je tiež infa diaľkové ovládanie pre ešte ľahšiu ovládateľnosť. 
 • váhy pre big-bag plniace váhy - uľahčujú a automatizujú proces plnenia BIG BAG-ov. Big Bag je uchytený na hrdlo plniacej linky a uložený na palete, ktorá je umiestnená na váhe. Ďalej je proces váženia BIG BAG-ov zautomatizovaný podľa nastavenia obsluhy. 
 • vážiaci softvér - hodný na evidenciu vážení, skladových zásob, partnerov, materiálu. Program Váženie ponúkame v niekoľkých verziách - lokálna, alebo sieťová verzia a manuálna, alebo automatická verzia


E-shop:  https://digitalne-vahy.sk/  

 

Referencie

bruto.sk/referencie/

„Spoločnosť BRUTO s.r.o. sa zaoberá výrobou, dodávkou a servisom digitálnych váh od roku 1993. Za tento čas sme realizovali viac ako 3000 váhových aplikácií, pričom sme nainštalovali viac ako 500 mostových váh. Medzi našich zákazníkov patria aj tieto spoločnosti:“

Kvalita

Záruka kvality

BRUTO, spol.s r.o. je registrovaný výrobca váh v zmysle zákona č.142/2000 Z.z. – rozhodnutím ÚNMS SR č.:R/I-086/2002.

Naša firma je členom Cechu a Únie výrobcov váh SR, asociácie európskych výrobcov vážiacej techniky C.E.C.I.P

 

Všetky váhy sa vyrábajú podľa požiadaviek zákazníka tak, aby spĺňali požadované vlastnosti.
 

Váhy vyrábame už vyše 22 rokov. Za toto obdobie sme realizovali vyše 400 váh a vážiacich systémov na Slovensku a v Čechách. No a keďže pre vás vyrábame váhy, odporúčame vám, aby ste si svoje rozhodnutia vážili aj vy a aby ste pri výbere váh a vážiacich systémov stavili radšej na kvalitu, spoľahlivosť a dobrú cenu, ktorú vám garantujeme.