PRO REAVIS Slovakia s.r.o.

PRO REAVIS Slovakia s.r.o.

Predaj a dovoz štrku, štrkopieskov, drveného kameniva(makadamu) a zeminy, výroba a doprava všetkých tried betónu, výkopové práce - kopanie prípojok, základov, bazénov, drenážnych jám a terénne úpravy, hrubé stavby domov, budov, výstavba rodinných domov, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, zateplenie objektov, búranie, likvidácia, odvoz odpadu.


Ako nás kontaktovať?

Adresa

PRO REAVIS Slovakia s.r.o.
Vyhne 363
966 02, Vyhne
IČO: 47519479

Kontakt

Telefón: +421 940 987 303
E-mail: info@proreavis.sk
Web: http://proreavis.sk/

Sociálne siete:  

O nás

Sme stavebná firma, ktorá využíva dlhoročné skúsenosti konateľa firmy so svojimi spolupracovníkmi v oblasti stavebníctva a svoje skúsenosti Vám vieme s radosťou ponúknuť. Náš tím tvorí kolektív osvedčených vlastných pracovníkov a subdodávateľských firiem, s ktorými vám vieme poskytnúť a zabezpečiť špičkovú kvalitu dodávaných služieb. Dokážeme vám zabezpečiť vstup na všetky nami vykonané stavby, aby bolo možné overiť si ich kvalitu a požadované nároky zákazníka. Splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Hlavným cieľom našej firmy je maximálna spokojnosť klienta.

Spoločnosť PRO REAVIS Slovakia s.r.o. disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prepravy materiálu, stavebnými a zemnými prácami.

Naše renomé budujeme odbornou prácou s kvalifikovanými zamestnancami.

Splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka . Spokojní klienti, ktorí opätovne využívajú naše služby, alebo nás odporúčajú, sú pre nás tou najkrajšou odmenou. 

Sortiment

Služby:

  • Autodoprava - prepravíme štrky , piesky, zeminu a iný materiál
  • Výroba a doprava betónu - zabezpečíme výrobu a dopravu všetkých tried betónu auto domiešavačmi s objemom bubna 9m3 - 12m3
  • Zemné práce - vykonávame zemné a výkopové práce . Kopanie prípojok či bazénov aj rôzne terénne úpravy.
  • Zabezpečíme výstavbu hrubej stavby , či domu na kľúč,
  • búracie a likviditné práce 

Doprava a mechanizácia

Disponujeme :

- 2x Thermo náves

- 3x Sklápací náves

- 8x Domiešavač

- 1x Betónpumpa s dosahom ramena 32m ( možnosť dovozu cca 5m3 betónu )

- 2x Kontajnerový nosič 4x4 ( hákový aj reťazový)

- Iveco trojstranný sklápač 4x4