JUPER s.r.o.

JUPER s.r.o.


STAVEBNÁ TECHNIKA - predaj, prenájom a autorizovaný servis stavebnej techniky. Ponúkame široké spektrum stavebnej techniky. Juper, s.r.o. je v súčasnej dobe  Stavebné centrum HUSQVARNA.


Ako nás kontaktovať?

Adresa

JUPER s.r.o.
Tehelná 1
920 01, Hlohovec
IČO: 34119825

Kontakt

Telefón: +421 33 7 421 151
Mobil: +421 905 464 098
E-mail: juper@juper.sk
Web: www.juper.sk

Otváracia doba

Po - Pia:  7:00 - 15:30

So - Ne:  Zatvorené

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom, servisom, požičiavaním stavebnej techniky. Už 21 rokov ponúkame produkty špičkovej kvality, od spoľahlivých partnerov s dobrým zázemím z pohľadu náhradných dielov, aby zakúpené zariadenia dlhodobo spoľahlivo fungovali.

Veľkú časť týchto produktov je možné si prenajať a vyskúšať v našej požičovni. Máme dlhoročné skúsenosti v servisovaní malej mechanizácie. 

Vedieme autorizované strediskové a školiace centrum Husqvarna. Juper, s.r.o. je v súčasnej dobe  Stavebné centrum HUSQVARNA.

Zriadili sme autorizovaný servis strojov WEBER mt. Poskytujeme kvalitný záručný a pozáručný servis zakúpených produktov. Vykonávame stredné a generálne opravy stojov a motorov, stavebných miešačiek, ručného náradia, Servis, odkarbónovanie a zazimovanie lodných motorov, servis a kalibráciu nivelačných prístrojov a laserovej techniky. renováciu diamantových kotúčov, vrtákov a príslušenstva. V sídle našej spoločnosti sa dajú zapožičať stoje a zariadenia. Na telefónnom čísle požičovne uvedenom v kontaktoch, je možné sa informovať o technických parametroch zariadení a ich vhodného použitia. Zároveň je možnosť si zarezervovať príslušné zariadenie na potrebný termín. Prevzatie stroja je možné, ak máte preukaz totožnosti a zábezpeku vo výške podľa príslušného zariadenia. Po dohode umožníme vybraté zariadenie doviesť na adresu, kde sa bude používať.

Sortiment

Naša spoločnosť sa 22 rokov  snaží ponúknuť produkty špičkovej kvality, od spoľahlivých partnerov a s dobrým zázemím ohľadom náhradných dielov, aby zakúpené zariadenia dlhodobo spoľahlivo fungovali. Veľkú časť týchto produktov je možné si prenajať a vyskúšať v našej požičovni.

 

HUSQVARNA  Švédsky výrobca profesionálnej záhradnej a stavebnej techniky, najväčší svetový výrobca priemyselných diamantov.

DIAMANTOVÝ A BETÓNOVÝ PROGRAM  

STAVEBNÉ MIEŠAČKY - ATIKA , SK STROJSTAV 

TEPLOVZDUŠNÉ AGREGÁTY, ODVLHČOVAČE 

PROFESIONÁLNE RUČNÉ NÁRADIE - METABO, BOSCH 

ELEKTROCENTRÁLY – HONDA, ENDRESS 

POHONNÉ JEDNOTKY DO STAVEBNEJ MECHANIZÁCIE 

NÁRADIE A POMÔCKY

POUŽITÉ STROJE - BAZÁR 

SERVIS 

Najpredávanejšie výrobky:
 
TEPLOVZDUŠNÉ AGREGÁTY, ODVLHČOVAČE - OKLIMA, MASTER, ATIKA

MALÁ STAVEBNÁ MECHANIZÁCIA - WEBER

CR 8 MSM Vibračná doska obojsmerná

Weber mt CR 7  

Vibračné ubíjadlo SRV 590

Diamantový kotúč GS 50S+ HUSQVARNA - Diamantový kotúč HUSQVARNA