ONYX, s.r.o. - betonáreň Nové Zámky

ONYX, s.r.o. - betonáreň Nové Zámky

Výroba a transport betónu, recyklácia nespotrebovaného betónu, predaj a dodávka betonárskej ocele a sietí s rôznymi priemermi; ohýbanie, výroba a montáž stavebnej ocele a armatúr, predaj drveného kameniva, predaj pieskov - kopaný piesok, žltý piesok, zemné, výkopové a búracie práce, zhutnenie a úpravu terénu vlastnou stavebnou technikou, nákladná autodoprava, žeriavnické práce. prenájom autožeriavov, stavebná činnosť, odvoz a recykláciu stavebného odpadu. 


Ako nás kontaktovať?

Adresa

ONYX, s.r.o. - betonáreň Nové Zámky
Viničná 1
940 01, Nové Zámky
IČO: 31444067

Otváracia doba

Pondelok - Piatok:

07:00 - 16:00

Sobota - Nedeľa: po dohode

O nás

Spoločnosť ONYX s.r.o., so sídlom v Nových Zámkoch, bola založená v roku 1993 s cieľom zabezpečiť svojim zákazníkom kvalitný betón a dodávku betónových zmesí priamo na miesto určené zákazníkom.

Hlavnou činnosťou spoločnosti ONYX s.r.o. je výroba a transport betónu so širokým sortimentom betónových zmesí v novej betonárni s výkonom 60 m3/hod. Všetky vyrábané betónové zmesi majú certifikáty štátnej technickej skúšobne.

K ďalším činnostiam firmy patrí predaj betonárskej ocele a siete, predaj štrku, drveného kameniva a piesku (žltého, kopaného piesku), nákladná autodoprava, žeriavnické práce, zemné, výkopové a búracie práce, prenájom a montáž debnenia a lešenia, požičovňa náradia a stavebnej mechanizácie, a iné komplexné služby týkajúce sa stavebnej činnosti.

Naše dlhoročné skúsenosti s výrobou betónu umožňujú poskytovať Vám odborné  a technické poradenstvo v návrhu betónových zmesí, ich prípadných modifikácii alebo vhodnosti použitia betónových zmesí pre konkrétnu stavbu. K našim zákazníkom pristupujeme ústretovo, ich požiadavky riešime flexibilne. V prípade potreby pracujeme aj vo večerných hodinách alebo cez víkendy.

Šetríme nielen Váš čas – rýchlym vybavovaním objednávok, ale aj Vaše peniaze – vhodným výberom strojov a dobrou organizáciou práce bez prestojov mechanizmov.

Podporované projekty:

Ministerstvo hospodárstva SR Bratislava prostredníctvom NADSME Bratislava, poskytla firme Onyx s.r.o. Nové Zámky nenávratný finančný príspevok v rámci operačného programu zvýšenia konkurencieschopnosti a hospodárskeho rastu. >Podrobnosti (.pdf)

 

www.youtube.com/watch?v=0MGAmpU2TZc#action=share

 

 

Sortiment

Výroba  a spracovanie betónu

 

Vyrábame a dodávame široký sortiment certifikovaných betónových zmesí v rôznych frakciách v najvyššej kvalite.

Druh a trieda betónov uvedených v tejto tabuľke patria do nášho základného sortimentu. Po dohode vyhotovujeme betón podľa požiadavky zákazníka. Betóny vyrábame v konzistencii S1, S2, S3, S4.

Finálna cena je určená na základe individuálnej kalkulácie v závislosti od množstva, spôsobu a miesta dodania. V prípade zrušenia záväzného termínu dodávky betónu zo strany objednávateľa účtujeme storno poplatok.

  • Betónová zmes v triede C 8/10 - C 25/30
  • Betón vodostavebný v triede C 16/20 - C 35/45
  • CB III
Služby: 

Doprava a mechanizácia

Betónové čerpadlá

Mercedes pumpa PUTZMEISTER - dĺžka ramena 36 m

VOLVO pumpa CIFA - dĺžka ramena 32 m

Man mixér (5 m3) + pumpa (Pumix Putzmeister)

 

Domiešavače

VOLVO 1 - 15 m3

VOLVO 2 - 10 m3

VOLVO 3 - 10 m3

VOLVO 4 - 9 m3

SCANIA - 12 m3

TATRA - 9 m3

DAF - 9 m3

MERCEDES - 9 m3

MAN - 7 m3

 

Kvalita

Všetky naše betónové zmesi majú certifikáty štátnej technickej skúšobne TSUS.

Certifikáty